I MIEJSCE W GUARDI CUP W JAŚL

Morsiki 2004 postarały się o miły prezent mikołajkowy dla trenera zwyciężając w Turnieju GUARDI CUP w Jaśle. NiestetyEmotikon smilebył to prezent nie tylko mikołajkowy ale również pożegnalny, ponieważ po okresie czteroletniej pracy z zespołem żegna się trener Robert Cielak (nadszedł czas na nową miotłę). W imieniu chłopców oraz swoim chciałbym powiedzieć DZIĘKUJEMY za cały trud i poświęcenie z jakim podchodził do każdego treningu przez cały ten okres.
I jeszcze kilka słów o jasielskich zmaganiach naszych chłopców.
Turniej rozpoczynamy jak zwykle bardzo nieskutecznie i pomimo wielu sytuacji i strzałów na bramkę rywala tylko remisujemy z AP Niebiescy Jasło 0:0. W następnych spotkaniach forma rosła i gra mogła się podobać, z meczu na mecz było tylko lepiej, a to zaowocowało pewnym awansem do półfinału. W meczach decydujących o medalach chłopcy zagrali wyśmienicie pokonując Mosir Dukla 6:0 w 1/2 finału i AP Zieloni Jasło w finale 4:0. Wynik finału został ustalony bardzo szybko już po czterech minutach chłopcy strzelili rywalom cztery bramki, na to rywale pomimo ambitnej walki w dalszej części spotkania nie byli w stanie odpowiedzieć.

IGLOOPOL DĘBICA - AP Niebiescy Jasło 0:0
IGLOOPOL DĘBICA - Rzemieślnik Pilzno 2:0
bramki: Mikulski, Jaszcz
IGLOOPOL DĘBICA - Kamieniarz Golemki 5:0
bramki: Królikowski 2, Mikulski 2, Żmuda
IGLOOPOL DĘBICA - Dunajec Nowy Sącz 3:0
bramki: Żmuda 2, Cielak

1/2 finału

IGLOOPOL DĘBICA - Mosir Dukla 6:0
bramki: Cieślak 3, Królikowski, Jaszcz, Balasa

FINAŁ

IGLOOPOL DĘBICA - AP Zieloni Jasło 4:0
bramki: Cieślak 2, Mikulski 2

Skład:

Michał Ostafin - Kacper Balasa, Hubert Świniuch, Jakub Cielak, Mateusz Mikulski, Julian Cieślak, Wojciech Jaszcz, Filip Królikowski, Bartek Jesionka, Krzysztof Żmuda, Kacper Wojtaszek, trener Robert Cielak.

Organizatorzy wybierali Dream Team turnieju GUARDI CUP 2015. Pamiątkowe statuetki otrzymali: Seweryn Nycz (MOSiR Dukla), Julian Cieślak (Igloopol Dębica), Mikołaj Wnęk (Dunajec Nowy Sącz), Filip Królikowski (Igloopol Dębica), oraz Paweł Berkowicz (AP Zieloni Jasło). Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, a od Mikołaja Pawła słodycze. Trzem pierwszym drużynom wręczono pamiątkowe puchary oraz piłki.

Serdeczne podziękowania dla Pana Pawła Zabadała właściciela firmy Guardi za ufundowanie wspaniałych nagród.